Вітальна скринька

Дослідно-експериментальна робота

Методичний Вісник

5 Квітня 2019

Дослідницька поведінка для дошкільника-найвахливіше джерело уявлень про світ. Щоб робота з екологічного, трудового та морального виховання дошкільнят була ефективною, в дошкільному закладі організовано огляд-конкурс “Городина на підвіконні”.

В конкурсі були залучені діти всіх груп, вихователі та батьки. Робота з насаджень розпочалася в січні місяці. Частину городини вихователі з дітьми посадили в групі, а частину посадили батьки з дітьми вдома. Презентація “Городина на підвіконні” пройшла в березні місяці. Діти кожної групи активно презентували свої дослідні лабораторії. Естетично оформлені підвіконня , розфарбоване віконне скло, надихнуло учасників та жюрі на позитивні результати при проведенні конкурсу. на презентації звучали з уст дітей вірші про овочі, загадки, приказки, діти кладали казки, водили хороводи, розповідали про посаджені цибулю, квасолю, петрушку, горох, пшеницю,жито і , навіть, маленький дубок.

Переможцями у огляді-конкурсу стали діти старшої та середньої групи, вихователі Карпенко О.В., Гураль Н.Д. Друге місце зайняли діти молодшої групи, вихователь Позігун Л.В.

Адміністрація дошкільного закладу придбали грамоти та призи, які були вручені членами жюрі учасникам конкурсу.

Зручно: скоро ми у соціальних мережах