top-images

Вітаємо вас на сайті

Бериславський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 Бериславської міської ради Херсонської області

 

“Діти повинні жити у  світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості”

                                                                                                                                           В.О. Сухомлинський

 

 

 

 Завдання ДНЗ

Задля глибинного розв’язання проблем дошкільного закладу визначення основні завдання:

  1. Забезпечення згідно Базового компоненту дошкільної освіти компетентнісного підходу до розвитку особистості дитини дошкільного віку збалансованості набутих знань, умінь та навичок через упровадження новітніх технологій в освітній процес.
  2. Виховання художньо-естетичних засад дитячої особистості через відкриття їх світу музичного мистецтва, народознавства, художнього слова.
  3. Упровадження ефективних технологій мовленнєвого та математичного розвитку дітей в умовах сучасної освіти.
  4. Сприяння розвитку системи творчих та рухливих ігор у провідній діяльності та вихованні самостійності дошкільника.
  5. Створення сприятливих умов для організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами через надання їм якісної корекційно-розвиткової допомоги.

Масляна

Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Цей смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.Назва свята «Масляна» пов’язана з тим, що в тиждень перед Великим постом з раціону харчування виключалися м’ясні продукти, а ось молочні ще вживати було можна, як і традиційні складові для приготування млинців: молоко, яйця, масло, сметана. У народі це свято асоціюється з смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. Мета таких гамірних масових заходів полягала в тому, щоб розбудити весну від сну і прогнати геть зиму.Наш садочок приймав активну участь. Велика вдячність всім учасникам дійства!

Осінній ярмарок

Зорепадом осіннього різнобарв’я прийшла на землю чарівниця-осінь, принесла з собою палітру сонячних променів в перемішку з крапельками дощу.

Традиційно, вже декілька років поспіль, в листопаді місяці в дошкільному навчальному закладі №5 проходить свято-ярмарок «Дари осені».

З радістю та завзяттям відвідують це свято батьки вихованців, де представляють на ярмарку домашню випічку з різним начинням, запечені яблука, шарлотка із гарбуза та домашнього сиру; овочево-фруктові композиції займають чільне місце в осінньому вернісажі. Ведучими на святі за звичай, є діти, які з задоволенням перевдягаються в театралізовані костюми та розпочинають свято, залюбки демонструють свої таланти, співають пісні, розповідають вірші про осінь, водять хороводи. В цей день, як завжди всі заклопотані – від дітей до батьків, бо ярмарок – це серйозна справа.

У музичному залі, відповідно до свята, прикрашені столи вишитими скатертинами та рушниками, а листопад зірвав з дерев різнокольорові шати та позичив палітру барв для малят. Музичний зал наповнився ароматом духмяних короваїв, печива, бубликів, різних виробів з тіста.

Діти з радістю та повною відповідальністю рекламували свої вироби, а потім пригощали печивом та фруктами гостей свята.


Зручно: скоро ми у соціальних мережах