22 Червня 2021

Інклюзивна освіта

Поради батькам

Рекомендації батькам щодо взаємин з дитиною із особливими потребами

 

4 Січня 2021

Гурткова робота

В дошкільному закладі налагоджена гурткова робота, яка дає змогу поліпшити розвиток дітей та позитивно впливає на їх свідомість, інтелект, інтереси та здібності. Зміст кожної гурткової роботи відповідає вимогам Базового компоненту дошкільної освіти. Вихователі закладу, враховуючи комплексну програму "Українське дошкілля", склали авторську програму роботи свого гуртка. Відповідно до програми складено розклад роботи гуртків з орієнтовним розрахунком 1-2 заняття на тиждень. Авторські програми роботи гуртків затверджено на педагогічній раді.

"Маленькі дослідники "- Карпенко Ольга Василівна

"Логоритмічна мозаїка" - Швигарь Тамара Олексіївна

"Хатка-йога" - Властова Наталя Миколаївна

"Цікава англійська" - Чернєй Дар'я Андріївна

"Чарівний завиток" - Гураль Наталя Дмитрівна


4 Січня 2021

Методична робота

Статут Бериславського закладу дошкільної освіти (ясла-садка) №5 Бериславської міської ради

Звіт по методичній роботі Бериславського ЗДО№5БМР на 2020-2021 н.р.

Радикальна перебудова національної системи освіти потребує формування фахівців-педагогів нової генерації. Ефективність роботи та перспектива розвитку колективу залежить від професійного вміння, задоволення, бажання, впевненості в собі, в своїй педагогічній та фаховій майстерності. Саме професіоналізм вихователів дає змогу найбільш глибоко і кваліфіковано вирішувати важливі питання підвищення ефективності процесу навчання й виховання, дає змогу залучати до педагогічного процесу кожного вихователя. Тому в дошкільному закладі приділяється велика увага при складанні плану з розділу "Методична робота". Враховується психологічний мікроклімат в колективі, культура проведення тих чи інших міроприємств, раціональні форми проведення, використання новітніх технологій, переформування освітнього процесу.

1.Так вересень місяць відзначився педагогічною радою, на якій затвердили план на наступний рік, обговорили завдання та визначили шляхи співпраці ДНЗ з сім'єю та школою. На педагогічній годині обговорили як правильно проводити під час карантину адаптацію дітей. Розроблено методичні рекомендації з даного питання.

2.У жовтні місяці активізувалася робота щодо оформлення інформаційних куточків для батьків "Життя дітей у дошкільному закладі". Надано методичну  допомогу  щодо підготовки в проведенні спортивного свята "Тато, мама, я - спортивна сім'я". В онлайн режимі проведено круглий стіл з вчителями школи №5, вихователями та батьками з питань планування та виконання угоди щодо тісної  співпраці школи та дитячого садка. Проведено перше засідання творчої групи з організаційних питань. Проведена педагогічна година з теми:" Що таке інклюзія в сучасному розумінні". Акордом роботи в жовтні місяці був Тиждень "Моя Україна - моя Батьківщина". Вихователі на заняттях, режимних моментах спонукали дітей поповнювати свої знання про Україну, вчили розуміти поняття "Батьківщина; знайомство з своїм рідним краєм, де вони живуть разом з родиною. Виховували стійке почуття національної свідомості, любов до рідного краю, свого народу, своєї мови, її духовної культури.

3.Листопад місяць ознаменувався рекомендаціями щодо дотримання карантину, проведення музично-спортивних розваг, музичних посиденьок, проведення конкурсу малюнків "Осінь в гості завітала, в коси листя повплітала", написання сценарію свята осені. Проведено День педагогічної майстерності з теми:"Безмежний світ гри". На засіданні творчої групи розглядалося питання про створення позитивного соціально-психологічного клімату у колективі з національно-патріотичного виховання.

МЕТОДИЧНА РОБОТА | start

 


30 Листопада 2020

Співпраця ДНЗ з школою


30 Листопада 2020

Робота з батьками


17 Березня 2020

Семінар-практикум з фізичного розвитку

На базі ДНЗ №5 у березні пройшов семінар-практикум з фізичного розвитку під керівництвом інструктора з фізичної культури Властової Наталі Миколаївни, під час якого вихователі ознайомились з нетрадиційними методами фізичного розвитку дітей та формування основних рухів і фізичних якостей дошкільників. Впевнена, що всі розуміють наскільки важлива ця тема. Фізична культура не обмежується лише фізичним розвитком і не має професійних, вікових, соціальних чи будь-яких інших "кордонів". Вона опосередковано пов'язана з основними напрямами життя дитини, забезпечує ставлення гармонійної особистості, є важливою складовою їх розвитку та загальної культури. Фізичне виховання значно ширше за суттю, ніж уявляють більшість людей. Воно спрямоване не лише на зміцнення здоров'я дитини, а й на формування морально стійкої та духовно досконалої особистості.
Зручно: скоро ми у соціальних мережах