17 Березня 2020

Листопад 2020 року ознаменувався такими подіями:

1. Конкурс малюнків “Осінь золотиста в гості завітала, кольорове листя нам подарувала”. В листопаді місяці за планом дошкільного закладу проведено конкурс малюнків серед вихователів та їх батьків. Малюнки були вивішені в фоє дошкільного закладу та переслані батькам в Viber.

Перше місце розділили між собою Бєла Поліна, Пирожок Костянтин, Тимошенко Поліна, Косова Карина.

Друге місце розділили між собою Варанкіна Валерія, Ємець Дмитро, Крук Тимур, Лещенко Карина.

Третє місце розділили між собою Черняєв Олександр, Либіна Софія, Марченко Ілля, Кравченко Гліб.

2. Зорепадом осіннього різнобарв’я прийшла на землю чарівниця-осінь, принесла з собою палітру сонячних променів в перемішку з крапельками дощу.

Традиційно, вже декілька років поспіль, в листопаді місяці в дошкільному навчальному закладі проходить осіннє свято «Осінь в гості завітала, в кошик листя повплітала».

З радістю та завзяттям діти готувалися до цього свята. Батьки теж взяли участь в цьому святі.Саме вони, залучивши своїх дітей приготували домашню випічку з різним начинням, запечені яблука, шарлотка із гарбуза та домашнього сиру; овочево-фруктові композиції займають чільне місце в осінньому вернісажі. Ведучими на святі за звичай, є діти, які з задоволенням перевдягаються в театралізовані костюми та розпочинають свято, залюбки демонструють свої таланти, співають пісні, розповідають вірші про осінь, водять хороводи. В цей день, як завжди всі заклопотані – від дітей до батьків, бо свято – це серйозна справа.

У музичному залі, відповідно до свята, прикрашені столи вишитими скатертинами та рушниками, а листопад зірвав з дерев різнокольорові шати та позичив палітру барв для малят. Музичний зал наповнився ароматом духмяних короваїв, печива, бубликів, різних виробів з тіста.

Діти з радістю та повною відповідальністю рекламували свої вироби, а потім пригощали печивом та фруктами один одного.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          27.11.2020

Зручно: скоро ми у соціальних мережах