30 Листопада 2020

Задля глибинного розв’язання проблем дошкільного закладу визначення основні завдання:

1. Забезпечення згідно Базового компоненту дошкільної освіти компетентнісного підходу до розвитку особистості дитини дошкільного віку збалансованості набутих знань, умінь та навичок через упровадження новітніх технологій в освітній процес.

2. Виховання художньо-естетичних засад дитячої особистості через відкриття їх світу музичного мистецтва, народознавства, художнього слова.

3. Упровадження ефективних технологій мовленнєвого та математичного розвитку дітей в умовах сучасної освіти.

4. Сприяння розвитку системи творчих та рухливих ігор у провідній діяльності та вихованні самостійності дошкільника.

5. Створення сприятливих умов для організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами через надання їм якісної корекційно-розвиткової допомоги.

Зручно: скоро ми у соціальних мережах