17 Березня 2020

Зорепадом осіннього різнобарв’я прийшла на землю чарівниця-осінь, принесла з собою палітру сонячних променів в перемішку з крапельками дощу.

Традиційно, вже декілька років поспіль, в листопаді місяці в дошкільному навчальному закладі №5 проходить свято-ярмарок «Дари осені».

З радістю та завзяттям відвідують це свято батьки вихованців, де представляють на ярмарку домашню випічку з різним начинням, запечені яблука, шарлотка із гарбуза та домашнього сиру; овочево-фруктові композиції займають чільне місце в осінньому вернісажі. Ведучими на святі за звичай, є діти, які з задоволенням перевдягаються в театралізовані костюми та розпочинають свято, залюбки демонструють свої таланти, співають пісні, розповідають вірші про осінь, водять хороводи. В цей день, як завжди всі заклопотані – від дітей до батьків, бо ярмарок – це серйозна справа.

У музичному залі, відповідно до свята, прикрашені столи вишитими скатертинами та рушниками, а листопад зірвав з дерев різнокольорові шати та позичив палітру барв для малят. Музичний зал наповнився ароматом духмяних короваїв, печива, бубликів, різних виробів з тіста.

Діти з радістю та повною відповідальністю рекламували свої вироби, а потім пригощали печивом та фруктами гостей свята.

Зручно: скоро ми у соціальних мережах