18 Березня 2020

Новий рік – період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі діти з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

Щороку наш садочок №5 «Колосок» сумлінно готується до Новорічних свят.

Заряд чудового святкового настрою отримали як малята, так і їх рідні, які приймали активну участь. Була створена виставка «Новорічна ялинка», де всі бажаючі могли прийняти участь, продемонструвати красу та неповторність своїх вмінь та фантазій. Тим самим створити казковий настрій кожній групі. До поздоровлень долучився і парох Парафії Мучеників Макавейських м. Берислава о. Олександр Більський.

Зручно: скоро ми у соціальних мережах