30 Листопада 2020

Дошкільний навчальний заклад №5 знаходиться у західній частині міста Берислава за адресою: провулок Севастопольський,1. Дитячий садок був побудований і зданий в експлуатацію 15.04.1974 року. Двоповерхова будівля на 75 місць. В дошкільному закладі функціонує 3 групи: II молодша та 2 дошкільного віку.Площа будівлі 563 кв.м., площа території – 7000кв.м., на території знаходиться спортивний та ігрові майданчики.

Спортивний майданчик облаштований стандартним обладнанням, а саме: дуги, шинний бум, парканчик, рухохід, гімнастична стінка, футбольне поле з металевими воротами та сіткою, яка знімається на зимовий період, баскетбольний щит, дерев’яний бум для ходьби та лазіння. Є містечко з дорожнього руху.

В приміщенні дошкільного закладу є музичний та спортивний зали, методичний та медичний кабінети, кабінет завідувача, кімната для проведення засідань.

Педагогічний персонал поглиблено працює над розв’язанням проблемних питань, а саме: інтерактивні форми, методи і прийоми у роботі з дітьми з здоров’язбережувальних технологій, забезпечення психоемоційного комфорту дитини, мовленнєве та зв’язне мовлення дітей, гуманістичні ідеї В.О.Сухомлинського, національно-патріотичне виховання.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до нормативних документів та законодавчих актів України:Конституції України, Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про охорону дитинства», Указу Президента України № 926 /2010 «Про заходи що до пріоритетного розвитку освіти в Україні, Конвенції ООН про права дитини, Положення про ДНЗ, Постанови Кабінету Міністрів №305 від 12.03.2003 р., а також відповідно власного Статуту та регламентується робочим планом, що складається на навчальний рік , який триває з 01 вересня по 31 травня. Діяльність навчального закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дитини, формування її особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів , забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту, виховання потреби в самореалізації та самоствердженні. Головною метою роботи дошкільного закладу є забезпечення в реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти , задоволення потреб громадян у нагляді, догляді, і оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного , розумового та психічного розвитку та формування різнобічно розвиненої , духовно багатої патріотично налаштованої особистості. Протягом навчального року проводиться систематична робота на виконання Базового компоненту дошкільної освіти (нової редакції) та програм розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та «Впевнений старт». Навчальний план, складений на основі Базового компонента, інваріантних та варіативних програм розвитку, що забезпечує всебічний розвиток особистості дитини.

Зручно: скоро ми у соціальних мережах