4 Січня 2021

Статут Бериславського закладу дошкільної освіти (ясла-садка) №5 Бериславської міської ради

Звіт по методичній роботі Бериславського ЗДО№5БМР на 2020-2021 н.р.

Радикальна перебудова національної системи освіти потребує формування фахівців-педагогів нової генерації. Ефективність роботи та перспектива розвитку колективу залежить від професійного вміння, задоволення, бажання, впевненості в собі, в своїй педагогічній та фаховій майстерності. Саме професіоналізм вихователів дає змогу найбільш глибоко і кваліфіковано вирішувати важливі питання підвищення ефективності процесу навчання й виховання, дає змогу залучати до педагогічного процесу кожного вихователя. Тому в дошкільному закладі приділяється велика увага при складанні плану з розділу “Методична робота”. Враховується психологічний мікроклімат в колективі, культура проведення тих чи інших міроприємств, раціональні форми проведення, використання новітніх технологій, переформування освітнього процесу.

1.Так вересень місяць відзначився педагогічною радою, на якій затвердили план на наступний рік, обговорили завдання та визначили шляхи співпраці ДНЗ з сім’єю та школою. На педагогічній годині обговорили як правильно проводити під час карантину адаптацію дітей. Розроблено методичні рекомендації з даного питання.

2.У жовтні місяці активізувалася робота щодо оформлення інформаційних куточків для батьків “Життя дітей у дошкільному закладі”. Надано методичну  допомогу  щодо підготовки в проведенні спортивного свята “Тато, мама, я – спортивна сім’я”. В онлайн режимі проведено круглий стіл з вчителями школи №5, вихователями та батьками з питань планування та виконання угоди щодо тісної  співпраці школи та дитячого садка. Проведено перше засідання творчої групи з організаційних питань. Проведена педагогічна година з теми:” Що таке інклюзія в сучасному розумінні”. Акордом роботи в жовтні місяці був Тиждень “Моя Україна – моя Батьківщина”. Вихователі на заняттях, режимних моментах спонукали дітей поповнювати свої знання про Україну, вчили розуміти поняття “Батьківщина; знайомство з своїм рідним краєм, де вони живуть разом з родиною. Виховували стійке почуття національної свідомості, любов до рідного краю, свого народу, своєї мови, її духовної культури.

3.Листопад місяць ознаменувався рекомендаціями щодо дотримання карантину, проведення музично-спортивних розваг, музичних посиденьок, проведення конкурсу малюнків “Осінь в гості завітала, в коси листя повплітала”, написання сценарію свята осені. Проведено День педагогічної майстерності з теми:”Безмежний світ гри”. На засіданні творчої групи розглядалося питання про створення позитивного соціально-психологічного клімату у колективі з національно-патріотичного виховання.

МЕТОДИЧНА РОБОТА | start

 

Зручно: скоро ми у соціальних мережах